Міжнародні новини, Новини

LTG Cargo Polska купує нові локомотиви

Польська дочірня компанія LTG Cargo придбала 4 нові локомотиви для залізничних вантажних перевезень у Польщі. Про це пише Rail.insider із посиланням на railfreight

Йдеться про локомотиви Gama 111Ed Marathon виробництва польської компанії PESA Bydgoszcz. Ці дизель-електричні локомотиви використовуються кількома компаніями в Польщі. LTG Cargo Polska уклала угоду про придбання з Rail Capital Partners, лізинговою компанією рухомого складу, яка надасть локомотиви перевізнику.

Окрім того, наприкінці грудня LTG Cargo Polska отримала дозвіл на те, щоб поїздами у Польщі керували машиністи компанії. Як зауважується у повідомленні, «потяги, які прямували до Польщі під керуванням машиністів LTG Cargo, курсували лише до першої прикордонної станції через необхідність двосторонніх угод між залізницями та сертифікації локомотивних бригад». Після проходження теоретичного та практичного навчання у Польщі, 16 машиністів компанії отримали право керувати поїздами в цій країні.

LTG Cargo заснувала свою дочірню компанію в Польщі у 2020 році. Вона підписала угоду про спільну діяльність з PKP Cargo щодо інтермодальних перевезень, щоб диверсифікувати свою діяльність та вийти на міжнародні ринки. У цьому ж контексті було відкрито дочірнє підприємство в Україні.

Зауважимо, що у 2021 році PKP Cargo та LTG Cargo створили спільного логістичного оператора.

Читайте також