Порти, Новини, Новини бізнесу

Maersk не заходитиме в порт Чорноморськ

Найбільша судноплавна контейнерна компанія Maersk припиняє заходити до українського порту Чорноморськ. В компанії таке рішення пояснили оптимізацією мережі.

Також в Maersk відзначили, що українських клієнтів продовжать обслуговувати через порт Південний (контейнерний термінал DPW TIS).

«Ми продовжуватимемо обслуговувати наших клієнтів в Україні через порт Південний (контейнерний термінал DPW TIS), тому ви зможете відповідно планувати свій бізнес і бути впевненими в якості обслуговування, яке ви отримуєте від Maersk», — йдеться в повідомленні компанії.

Таке рішення контейнерної компанії прокоментував і співвласник групи терміналів TIS і буксирної компанії P&O Maritime Ukraine Андрій Ставніцер. Він відзначив, що 75% від усього обсягу контейнерів Maersk в Україні обробляється на терміналі DP World TIS Pivdennyi — це 244,86 тис. TEU.

«Зовсім скоро їх стане 100%. TIS йшов до цієї вершини довго і цілеспрямовано: наш термінал обладнаний 5 кранами в одній лінійці, у нас унікальна глибоководність, ми першими запустили сервіс регулярних контейнерних поїздів, який вже покриває всю країну. З Maersk нас об’єднують довгі роки партнерства, але ніколи ще вони не були оформлені так серйозно», – написав Ставніцер у Facebook.

Раніше ми писали про те, що Maersk збільшила кількість залізничних відправлень у рамках сполучення AE19, що користується Транссибірським маршрутом.

Читайте також