Новини, Укрзалізниця

Машиністи депо Миколаїв вивели понад 50 локомотивів з Миколаєва та Херсона

Працівників локомотивного депо Миколаїв вивели понад 50 одиниць тягового рухомого складу з Миколаєва та Херсона. Про це пише Rail.insider із посиланням на чатбот «Букса. Помічник залізничника».

«24 лютого о 05:00 пролунав перший вибух. Так тут стало відомо про початок російського вторгнення. Четверо хлопців з локомотивного депо Миколаїв вирішили: «Обстріли? Йдіть… туди ж, куди й російський поїзд! Залізниця має рухатись за розкладом! Крапка!» — і почали рятувати тяговий рухомий склад», — розповідається у чатботі.

З-під ворожого вогню на місце безпечної дислокації вивезли понад 50 одиниць техніки. Зокрема, тепловоз ТЕ33АС («Тризуб») та всі тепловози 2ТЕ10, евакуювали відновний поїзд станції Миколаїв-Сортувальна.

«Ще й усі тепловози серії 2ТЕ10 та ЧМЕ3 приписки депо Херсон з Херсона туди ж, у безпечне місце, гарненько доправили. Виводили локомотиви й тепловози усі — й діючі машиністи, й керівник, адже колишніх машиністів не буває», — наголошується у повідомленні.

Зауважується, що локомотиви наразі працюють на лінії, а герої, прізвища яких не розголошуються до настання повної перемоги України, будуть нагороджені.

Як повідомлялося раніше, сумські залізничники затримали та здали теробороні двох окупантів.

Читайте також