Укрзалізниця запросила клієнтів обговорити новий договір 
Укрзалізниця, Новини

МІУ планує розширити повноваження керівника УЗ – НАЗК проти

Міністерство інфраструктури надіслало до Національного агентства з питань запобігання корупції проєкт зміни статуту УЗ для проведення аналізу. Висновок оприлюднено на сайті НАЗК.

Згідно з текстом МІУ пропонує в статуті розширити повноваження голови Укрзалізниці. Зокрема міністерство планує розшити можливості керівника в кадрових питаннях. Так, згідно з проєктом статуту, з урахуванням позиції очільника УЗ будуть призначатись та звільнятись заступники й члени правління. Подання кандидатур також мають узгоджувати з головою правління або в.о.

В НАЗК вважають збільшення повноважень голови компанії корупційним ризиком. Тому пропонують виключити ці пункти з редакції нового статуту перевізника або закріпити рекомендаційний характер цих повноважень.

Нагадаємо, 28 квітня наглядова рада Укрзалізниці розпочала конкурсний відбір кандидата на посаду постійного голови правління компанії. Для початку процедури наглядова рада вже доручила правлінню здійснити підготовчі дії для залучення професійного консультанта з відбору персоналу.

Читайте також