Новини, Перевезення, Тарифи, Укрзалізниця

МІУ погодило підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення на 70% (доповнено)

Міністерство інфраструктури України погодилося із пропозицією Укрзалізниці щодо підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%. Про це пише Rail.insider із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

“Наказ № 441 «Про внесення змін до коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги» міністр Олександр Кубраков підписав 22 червня, документ був зареєстрований у Мін’юсті 24 червня”, – повідомляє інформаційне агентство.

Згідно з актом, наказ набуває чинності з моменту офіційного опублікування.

Зауважується, що на відміну від кількох попередніх підвищень цього разу коефіцієнти зростуть на 70% для всіх 20 видів вантажів.

Нагадаємо, що в Укрзалізниці розглядали варіант підвищення тарифів на перевезення вантажів з 1 липня.

Проте, згідно з телеграмою УЗ Ц-3-91/1011-22, оприлюдненою на сайті компанії 28 червня, нові тарифи вступають в дію уже з 0 годин 29 червня.

На початку червня Rail.insider у своєму Telegram-каналі проводив опитування «Як ви ставитеся до можливості індексації тарифів Укрзалізниці на вантажні перевезення під час воєнного стану?». Тоді більшість респондентів не підтримали підвищення тарифів.

Читайте також