Новини, Cпецпроєкт: Контейнери, Перевезення

Між Україною та Словаччиною планують побудувати мультимодальні логістичні центри

23 вересня Міністр інфраструктури Владислав Криклій провів зустріч із Послом Словацької Республіки в Україні Мареком Шафіном. Серед питань, які обговорювалися – відновлення повноцінного функціонування аеропорту Ужгород та розвиток транзитного потенціалу наших країн (контейнерні перевезення з Китаю в Європу).Владислав Криклій також звернувся до словацької сторони з пропозицією щодо переведення надання дозволів на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень у електронний формат. Сторони домовились опрацювати це питання.

Також на зустрічі обговорили ідею створення мультимодальних логістичних центрів між Україною та Словаччиною.

«Реалізація таких проєктів створить можливість залучити додатковий обсяг контейнерних перевезень» – певні в міністерстві Інфраструктури.

Нагадаємо, що раніше Криклій заявив, що першочерговим завданням реформування залізничного транспорту є ухвалення нового закону.

Дізнатися про інновації у сфері залізничних перевезень в Україні Ви зможете на 2-му міжнародному Rail Cargo Business Forum: Rail innovation. Форум відбудеться 10 жовтня за адресою: конференц-хол “ДЕПО”, вул. Антоновича, 52.

Читайте також