Новини

На Черкащині горів дизель-поїзд

Поблизу Черкас сталася пожежа у дизель-поїзді сполученням Імені Тараса Шевченка—Гребінка. Про це пише Rail.insider із посиланням на місцеве ЗМІ.

На залізничній станції Панське, що розташована на дамбі біля Черкас, сталася пожежа в електрощитовій машинного відділення пасажирського дизель-потяга. Загоряння виникло 18 квітня, приблизно о 15:40.

Підрозділи ДСНС ліквідували пожежу на площі 3 м2. Через інцидент евакуювали 15 пасажирів.

Внаслідок надзвичайної ситуації на Черкаській дамбі утворився затор.

Фото — Telegram-канал «Залізні магістралі».



Читайте також