Новини, Порти

На DP World TIS Pivdennyi заходить турецька контейнерна лінія Akkon Lines

Контейнерний термінал DP World TIS Pivdennyi обслуговуватиме новий чорноморський сервіс у партнерстві з турецькою контейнерної лінією Akkon Lines. Про це пише Rail.insider із посиланням на ports.ua.

Перший захід судна на термінал очікується в першій декаді вересня.

Цей регулярний щотижневий сервіс забезпечить пряме та швидке сполучення між контейнерним терміналом у порту «Південний» і ключовими турецькими портами Амбарлі та Гебзе.

Більш короткі та гнучкі маршрути прискорять морську логістику між DP World TIS Pivdennyi і Туреччиною та спростять українському бізнесу вихід до інших турецьких портів, зокрема до Гемліка, Мерсіна й Аліаги.

У результаті українські вантажовласники зможуть отримати додатковий зручний доступ до чорноморських, середземноморських і північноафриканських ринків: румунського порту Констанца, іспанських Валенсії, Барселоні та Кастельону, італійських Салерно та Генуї, туніських Сусса і Бізерте, алжирського Аннаба та інших портів.

DP World TIS Pivdennyi — провідний глибоководний термінал в Україні (глибина біля причалів — 15 м). Термінал має власну розвинену залізничну інфраструктуру і був першим серед українських морських портів, який ввів сервіс регулярних блок-поїздів.

Контейнерна лінія Akkon Lines заснована у 2018 році під егідою компанії Akkon Maritime Transport and Trade A.S. та в партнерстві з компанією Akarlar Shipping. Остання має 50-річну історію в морському секторі Туреччини. Спеціалізується на морських контейнерних перевезеннях в Середземноморському і Чорноморському басейнах. Пропонує послуги з перевезення вантажів у контейнерах, зокрема у контейнерах із відкритим верхом, контейнерах підвищеної ємності, холодильних та ін. Має офіси в Бурсі, Стамбулі, Ізмірі, Мерсині, а також представництво в Лівії. Для оптимізації ланцюга поставок Akkon Lines, крім послуг з перевезення у контейнерах, пропонує послуги перевезення наземним транспортом і логістичні послуги зі зберігання, митного очищення вантажів, комплектації контейнерів тощо.

Як повідомлялося раніше, компанія DP World (Дубай, ОАЕ) придбала 51% акцій Контейнерного термінала ТІС (порт «Південний», Україна).

Читайте також