Новини, Укрзалізниця

На маршруті ТМТМ можуть створити єдиного логістичного оператора

Ключові напрями нової стратегії розвитку Middle Corridor до 2025 року обговорили під час дводенного засідання робочої групи ТМТМ у Києві. Про це пише Rail.insider із посиланням на Rail-news.kz.

Представники країн — учасниць Міжнародної асоціації «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут» обговорили поточний стан і вжиті заходи безпеки на маршруті, внесли зміни і доповнення до статуту Асоціації, актуалізували затверджені тарифні ставки, а також скорегували прогнозований обсяг перевезень вантажів за маршрутом ТМТМ на 2021 рік. Крім того, з огляду на запроваджені всюди карантинні заходи оновлений план маркетингових заходів Асоціації.

У зв’язку із закінченням терміну дії експерти робочої групи узгодили нові редакції таких документів:

  • Угоди про організацію контейнерних перевезень у прямому міжнародному залізнично-водному сполученні за участю фідерних суден між портами Каспійського моря (Актау, Баку (Алят);
  • Угоди про взаємодію та заходи відповідальності при організації перевезень вантажів у складі контейнерних поїздів за маршрутом ТМТМ із використанням фідерних суден.

Під час засідання розглянули питання створення спільного підприємства — єдиного логістичного оператора на маршруті, а також різні технологічні та комерційні аспекти, пов’язані з підвищенням ефективності функціонування усіх напрямків маршруту ТМТМ.

Разом із тим учасники засідання обговорили розробку стратегії розвитку Middle Corridor до 2025 року і виробили заходи щодо вдосконалення технічних, організаційних та інших аспектів при реалізації ланцюга поставок вантажів за маршрутом ТМТМ.

Раніше повідомлялося, що у Києві відбулося засідання робочої групи з розвитку Транскаспійського маршруту.

Як вважає один із експертів галузі, ТМТМ через територію України – перспектива, яка очікує якірного клієнта.

Читайте також