Новини, Перевезення

На мережі УЗ суттєво поменшало покинутих поїздів

Станом на ранок 20 січня на мережі Укрзалізниці зафіксовано 31 покинутий потяг. Це майже у 2,5 раза менше, ніж тиждень тому (74 одиниці). Такі дані під час щотижневої наради із зерновиками навів директор департаменту управління рухом АТ «Укрзалізниця» Володимир Рущак, передає Rail.insider.

Левова частка покинутих поїздів припадає на Одеську залізницю — 20. Це переважно состави, які прямують в бік станцій Одеса-Застава та Одеса-Сортувальна і потребують сортувальної роботи. Також у бік Берегової простоює 1 потяг із рудою через погодні умови.

На Придніпровській залізниці покинуто 7 поїздів, на Львівській — 4.

За інформацією представника УЗ, єдиний проблемний вузол наразі — це станція Вапнярка (стик Південно-Західної та Одеської залізниць), але у департаменті управління рухом до понеділка планують вирішити питання.

Спостерігаються складнощі з перевезеннями до порту Миколаїв: наразі туди прямують 3056 вагонів. Покинутих потягів поки не зафіксовано, але напружена ситуація із 7 поїздами на станціях миколаївського вузла. Для її розв’язання залучено 2 додаткові локомотиви.

Заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов додав, що на Одеській залізниці спостерігається велике накопичення робочого вагонного парку. Зараз там перебуває понад 35 тис. вагонів (за норми 25 тис. одиниць).

Читайте також