Новини, Інфраструктура

На Одеській магістралі колійники оздоровили різними видами ремонту 225 км колії

За 2019 рік колійники, що працюють в межах обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця», оздоровили різними видами ремонту майже 225 км колії. Про це повідомляє пресслужба філії. Повідомляється, що залізничники виконали середній ремонт колії на майже 160 км, реконструкцію 38,6 км колії, комплексно-оздоровчий ремонт 18,9 км колії та капітальний ремонт 6,9 км колії.

“Майже на 800 м колії на 333 км непарної колії перегону Пантаївка – Користівка залізничники виконали укладання нового проміжного пружного рейкового скріплення на залізобетонних шпалах. Зазначений перегін є одним з найбільш вантажонапружених ділянок колії у межах регіональної філії «Одеська залізниця» і пропускає понад 80 млн т-км брутто вантажів на рік”, – ідеться в повідомленні.

Також було виконано середній ремонт стрілочних переводів обсягом 132 комплекти та замінено 26 стрілочних переводів новими, у тому числі 11 комплектів на залізобетонних брусах.

Найбільш масштабні роботи з реконструкції колії минулого року проводилися на напрямках Веселинове – Миколаєве, Мардарівка – Перехрестове,  Канатове – Кропивницький та Цвіткове – Володимирівка.

[democracy id=”14″]

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також