Новини, Перевезення, Укрзалізниця

На Південній залізниці скоротилася кількість незаконних втручань стронніх осіб

За 10 місяців 2021 року зареєстровано 23 випадки незаконного втручання в діяльність регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця». За аналогічний період 2020 року таких випадків було 46. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

Внаслідок дій сторонніх осіб було затримано 31 поїзд на 23 години 45 хвилин. Водночас минулоріч запізнювалися 116 поїздів на загальний час майже 100 годин.

За 10 місяців 2021 року стався один випадок сходження рухомого складу на під’їзній колії, що прилягає до станції Глобине. В результаті інциденту 2 вагони зійшли з рейок. За аналогічний період 2020 року сталося 5 випадків сходження рухомого складу на під’їзних коліях, що прилягають до станцій регіональної філії, у результаті чого з рейок зійшли 6 вагонів та локомотив.

Окрім того, впродовж січня—жовтня 2021 року на Південній залізниці допущено 4 випадки виникнення аварійних ситуацій під час перевезення небезпечних вантажів. За аналогічний період 2020-го допущено один такий випадок при транспортуванні бензину.

Як повідомлялося раніше, втручання сторонніх осіб у роботу Одеської залізниці завдали збитків на 4,5 млн грн.

Читайте також