Новини, Події

На Південно-Західній залізниці змагалися пожежники

У регіональній філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» пройшли змагання з пожежно-прикладного спорту між дорожніми командами вогнеборців. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

Захід відбувався на тренувальному майданчику пожежного поїзда станції Дарниця та зібрав чотири команди-учасниці.

Традиційними випробування турніру були стометрова смуга з перешкодами, вправа зі штурмовою драбиною, пожежна естафета та бойове розгортання. У комплексі ці завдання демонструють силу і витривалість пожежних, швидкість та злагодженість їх дій – і визначають найсильнішу команду.

У подоланні стометрової пожежної смуги з перешкодами, коли необхідно було перестрибнути через паркан, підхопити пожежний рукав, під’єднати його до розгалуження та доєднати до рукава водовідвідний ствол, переможцем став Валерій Дудар з пожежного поїзда станції Шепетівка із результатом 18,6 с.

Найкращим у вправі зі штурмовою драбиною виявився Василь Карпусь із пожежного поїзда станції Фастів. Вогнеборець пройшов дистанцію за 8,6 с.

Бійці Козятинського загону здобули перемогу на висувній триколійній драбині з результатом 17,2 с.

У пожежній естафеті, яка завершується гасінням полум’я у спеціальній ємності, переможницею стала команда Козятинського загону. Вона здолала весь шлях за 77,5 с.

З найвидовищнішим завданням змагань — бойовим розгортанням — найкраще впоралася команда пожежного поїзда станції Шепетіка (43,8 с).

У підсумку команда пожежного поїзда станції Шепетівка Козятинського загону воєнізованої охорони стала переможницею цьогорічних змагань з пожежно-прикладного спорту.

Другу сходинку посіла команда Ніжинського пожежного поїзда, на третьому місці — команда Фастівського пожежного поїзда.

Як повідомлялося раніше, пожежні поїзди Південної залізниці влітку здійснили шість навчальних виїздів.

Читайте також