Новини, Укрзалізниця

На Придніпровській магістралі попередили крадіжок на майже 2,4 млн грн

У січні-червні 2021 року працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» попередили 397 крадіжок вантажів та залізничного майна на суму майже 2,4 млн грн. Про це пише railinsider з посиланням на пресслужбу регіональної філії.

Так, за розкрадання вантажів, елементів рухомого складу та залізничної інфраструктури затримали і передали правоохоронним органам 364 особи.

Наразі проти 88 правопорушників відкрито кримінальні провадження, за 36 — тривають слідчі дії, щодо 240 — вжито інших заходів реагування.

Діяльність підрозділів швидкого реагування та оперативних груп воєнізованої охорони в січні-червні насамперед була зосереджена у межах станцій Синельникове І, Таврійськ і Чаплине, Криворізького залізничного вузла, а також на дільницях П’ятихатки-Стикова — Ерастівка — Верхівцеве, Запоріжжя-Ліве — Вільнянськ; Каховське Море — Таврійськ, що є найкриміногеннішими зонами магістралі.

Окрім того, спільно з правоохоронцями у першому півріччі ВОХОРівці провели 116 перевірок пунктів приймання брухту. У семи виявлено деталі верхньої будови колії, рухомого складу та засобів СЦБ. Ці пункти закрито.

Як повідомлялося раніше, на Придніпровській залізниці ВОХОР запобігла розкраданню майна УЗ на майже 1,5 млн.

Читайте також