На Придніпровської залізниці з рейок зійшли 8 вагонів
Події, Новини

На Придніпровської залізниці з рейок зійшли 8 вагонів

Сьогодні, 6 лютого, о 2:05 на Придніпровської залізниці з колії зійшли 8 вантажних вагонів вантажного потягу (складається з 57 вагонів). Аварія сталася поблизу залізничної станції Воскобійня. Поїзд рухався за маршрутом “ст. Кривий Ріг — ст. Нижньодніпровськ-Вузол”.

«Тривають роботи з очищення аварійної ділянки від пошкоджених елементів та відновленню залізничного полотна. На місці події залучено від Придніпровської залізниці: 1 відновлювальний потяг РЕС, 1 автокран, 1 автовишка; 40чол. працівників», – повідомили в головному управлінні ДСНС у Дніпропетровській області.

Прокоментували інцидент і в Укзалізниці. Зокрема очільник компанії Ворлодимир Жмак закцентував увагу на тому, що серед вагонів, що зійшли з рейок, тільки один власності УЗ. Інші 7 – приватних перевізників.

«Вірогідна причина сходу – злам бокової рами візка (№12_437823, 2007 р.в., виробник «Бежицкая Сталь», РФ, належить вагону №63554257), елементи якої знайшли за декілька кілометрів до місця сходу (див. перше фото. – ред.).  Для ліквідації наслідків аварії задіяно два відновлювальних поїзди, пасажирські потяги були направлені в обхід. Ми ще раз змушені констатувати жалюгідний стан приватних вантажних вагонів, які знищують інфраструктуру УЗ та більше схожі не на вагони, а на металобрухт», – повідомив Жмак у своєму каналі в telegram.

На Придніпровської залізниці з рейок зійшли 8 вагонів

 

Комісія Укрзалізниці вже розслідує цей інцидент, наразі проводяться роботи з підняття вагонів і відновлення інфраструктури.

Наразі деякі пасажирські поїзди південного напрямку прямують із запізненням. Зокрема,  поїзд №116 Бердянськ–Київ відправився із затримкою 2 год. 5 хв.; поїзд №38 Запоріжжя–Київ відправився зі станції П’ятихатки Ст. із затримкою 1 год 55 хв.; поїзд №12 Київ–Новоолексіївка відправився зі станції Верхньодніпровськ із затримкою на 3 год.; поїзд №92 Одеса–Костянтинівка відправився зі станції Верхівцеве із затримкою на 2 год. 30 хв.

На Придніпровської залізниці з рейок зійшли 8 вагонів

Нагадаємо, уряд на рік подовжив дію постанови, яка забороняє ввозити на митну територію України залізничні вагони, попередніми власниками яких були підприємства-резиденти Російської Федерації, або вони були приписані до залізничної адміністрації РФ.

Раніше у Федерації роботодавців просили Міністра інфраструктури Владислава Криклія розібратися із ввезенням в Україну вживаних вагонів з РФ. Зауважимо, Укрзалізниця з 21 червня ввела конвенційну заборону на в’їзд приватних порожніх вагонів приналежності інших держав.

Читайте також