Новини, Події, Укрзалізниця

На Вінниччині працівниця санаторію Укрзалізниці привласнила майже 5 млн грн

Поліцейські викрили злочинну діяльність посадовців одного із санаторіїв, які завдали збитків державному підприємству. Одному з них оголошено про підозру. Причетність до злочину інших посадових осіб з’ясовується. Про це пише railinsider із посиланням на сайт Національної поліції.

Так, слідство встановило, що впродовж декількох років кошти, які відпочивальники платили за амбулаторне лікування та доплати за подовження терміну путівок, були не оприбутковані, а подані ними заяви та прибуткові касові ордери знищені. Згідно з актом ревізії сума привласнених у такий спосіб коштів сягнула 4 млн 800 тис. грн.

З метою приховування злочинних дій та уникнення кримінальної відповідальності, зокрема, колишня старша касирка санаторію складала та підписувала акти про результати інвентаризації наявних коштів, що зберігалися у касі санаторію, куди були внесені завідомо неправдиві відомості.

Наразі зловмисниці оголошено по підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

Такий злочин карається ув’язненням на строк до 12 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Як повідомлялося раніше, посадовці Південно-Західної залізниці привласнили 750 тис. грн.

 

Читайте також