Новини, Укрзалізниця

Нацполіція заарештувала вагонів РФ на понад 300 млн грн

Правоохоронці виявили та наклали арешт на 434 залізничні вагони, що належать російським компаніям. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу Міністерства внутрішніх справ.

Оперативники Департаменту стратегічних розслідувань та слідчі Головного слідчого Управління Національної поліції спільно з АТ «Укрзалізниця» в межах кримінального провадження встановили належність 434 залізничних вагонів російським компаніям та їхнє фактичне місце перебування.

З огляду на повномасштабну агресію, яку РФ розв’язала і веде проти України, відповідно до вимог чинного законодавства щодо примусового вилучення об’єктів права власності РФ та її резидентів, за клопотанням Офісу Генерального прокурора на зазначені вагони було накладено арешт.

«Наразі 434 залізничні вагони вартістю понад 300 млн грн передано в управління до Агентства з розшуку та менеджменту активами з правом комерційного використання, володіння та розпорядження грошима. Отримані кошти від комерційного використання вагонів будуть спрямовані на потреби ЗСУ», — наголошується у повідомленні.

Нагадаємо, що у Бюро економічної безпеки України оцінили загальну вартість вагонів РФ та Білорусі, а також вантажів у них.

Читайте також