Новини, Укрзалізниця

Парламент погодив придбання французьких рейок для Укрзалізниці

Верховна Рада України ухвалила закон щодо придбання рейок для Укрзалізниці за рахунок кредиту від Франції. Про це пише Rail.insider із посиланням на сайт парламенту.

Як випливає з оприлюдненої інформації, проект Закону про ратифікацію Рамкового договору між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо фінансової підтримки проекту постачання рейок АТ «Укрзалізниця ухвалено 29 травня. «За» проголосували 303 депутати.

Відповідно до документа, Французька Республіка надасть кредит у сумі 37,6 млн євро. За рахунок цих коштів планується придбати 18,9 тис. т рейок (приблизно 145 км). АТ «Укрзалізниця» має відшкодувати кредит упродовж 35 років, 14 з яких пільгові, за відсотковою ставкою 0,0161% на рік.

Як повідомлялося раніше, Франція допоможе Укрзалізниці оновити інфраструктуру і локомотивний парк. Окрім того, уряд дозволив Укрзалізниці залучити кошти від Франції для придбання рейок. Також повідомлялося, що ВРУ розгляне законопроєкт щодо постачання УЗ французьких рейок.

 

Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики

Отримати

 

Читайте також