Міжнародні новини, Новини

PKP CARGO готує термінал у Медиці для коридору “Балтійське  – Чорне море”

Наразі триває остання підготовка до запуску інтермодальних поїздів за маршрутом Туреччина – Україна – Польща. Про це заявляє пресслужба польського вантажного оператора  PKP CARGO.

Так, компанія PKP CARGO CONNECT, що входить до групи PKP CARGO, веде переговори щодо запуску інтермодальних перевезень в Україну із застосуванням перевантажень на терміналі в Медиці.

Зауважено, що PKP CARGO CONNECT, маючи мережу контейнерних терміналів, здатна реалізувати повний логістичний ланцюг, і в цьому проєкті ключовим є термінал у Медиці (13 га) з великим складом та наявністю як широкої колії, так і євроколії.

З цієї причини у компанії вважають, що Медика стане ключовим етапом інтермодального транспорту в центральному коридорі “Нового Шовкового шляху”. На терміналі також будуть надаватися додаткові послуги для інтермодальних перевезень, такі як: митне оформлення, перенесення вантажу з контейнерів і вантажівки.

Нагадаємо, раніше в УЗ заявили, що компанія внесла свої пропозиції щодо розвитку транспортного коридору «Балтійське — Чорне море».

Зокрема директор філії «Центр транспортного сервісу “Ліски” АТ “Укрзалізниця”» Едвін Берзиньш, наголосив, що розбудова транспортного коридору позитивно вплине на розвиток економіки країн-учасниць проєкту, зокрема й України.

Читайте також