Міжнародні новини, Новини

PKP Intercity уклала контракт з Newag на локомотиви

Польська компанія PKP Intercity підписала договір із Newag на поставку 10 нових багатосистемних електровозів. Про це пише Rail.insider із посиланням на nakolei

Транспортні засоби зі швидкістю 200 км/год будуть задіяні у сполученні з Берліном, а також на найпопулярніших маршрутах Польщі.

Договір, укладений між перевізником і виробником рухомого складу, передбачає закупівлю 10 нових багатосистемних електровозів з можливістю опціону на 5 транспортних засобів. Договір також передбачає надання послуг технічного обслуговування виробником. Загальна вартість замовлення становить 258,6 млн злотих. Якщо PKP Intercity скористається опціоном і буде замовляти додаткові локомотиви, вартість контракту зросте майже до 388 млн злотих брутто.

Newag зобов’язується поставити всі локомотиви впродовж 42 місяців з моменту підписання контракту, з поставкою першого транспортного засобу через 18 місяців. Виробник також надаватиме послуги з технічного обслуговування. Періодичний ремонт проводитиметься на четвертому рівні технічного обслуговування не пізніше ніж через 60 місяців з дня отримання транспортних засобів або раніше, коли транспортні засоби досягнуть пробігу, необхідного для цього рівня.

Нові багатосистемні локомотиви зможуть рухатися коліями із системами електропостачання з такими напругами: 3 кВ постійного струму, 15 кВ змінного струму, 25 кВ змінного струму. Завдяки цьому вони курсуватимуть на модернізованих і нових лініях у Польщі, а також на міжнародних маршрутах. Виробнику необхідно отримати дозвіл на експлуатацію транспортних засобів у шести країнах: Польщі, Німеччині, Австрії, Чехії, Словаччині та Угорщині. Усі локомотиви будуть обладнані європейською системою управління поїздами ETCS другого рівня, що значно підвищує стандарти безпеки на коліях. Транспортні засоби також матимуть систему дистанційної діагностики, яка дасть змогу контролювати локомотиви в режимі реального часу, що вплине на їх ефективну роботу.

Після отримання дозволу в Німеччині та Чехії локомотиви планують задіяти у сполученнях: Варшава—Берлін, Перемишль—Берлін, Гдиня—Берлін, Гдиня—Варшава—Катовіце—Відень (на дільниці до Богуміна). Локомотиви також будуть використовуватися на найпопулярніших внутрішніх маршрутах: Варшава—Гдиня, Варшава—Познань, Варшава—Вроцлав, Варшава—Катовіце, Варшава—Краків.

Як повідомлялося раніше, Newag поставить 10 багатосистемних локомотивів PKP Intercity.

Читайте також