Міжнародні новини, Новини, Перевезення, Укрзалізниця

Попри домовленості протестувальники намагаються перешкоджати руху потягів з українським зерном

Українські та польські залізничники і урядовці домовилися, що протести на кордоні не поширюватимуться на рух потягів. Про це розповіла перша заступниця голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури Верховної Ради України Юлія Клименко під час міжнародної конференції «Залізниці України: розвиток та інвестиції» 20 лютого, пише Rail.insider.

Передбачено, що протестувальники не блокуватимуть залізничне сполучення між двома країнами.

«Я не думаю, що залізничне сполучення взагалі буде блокуватися. Є домовленість, що пасажирське і залізничне сполучення вони (польські протестувальники, — ред.) не чіпають. Наскільки вони будуть дотримуватися цього, ми побачимо», — розповіла Юлія Клименко.

Вона додала, що всі інциденти, які відбулися днями під час руху потягів до Польщі, були швидко вирішені польською стороною.

Водночас новий випадок перешкоджання руху зафіксовано вранці 20 лютого поблизу пункту пропуску Медика. Фермери перекрили залізницю, а також розсипали збіжжя із вантажного вагона на колії.

«Це реакція на наплив збіжжя з України. Це дуже погано. Люди в розпачі та не можуть стриматись. Ніхто цього не контролює: ні польська влада, ні українська», — розповів співорганізатор протесту польських фермерів Роман Кондрув.

За його словами, протестувальники висипають збіжжя «через емоції».

«Не маємо впливу на людей, вони не можуть витримати і висипають. Ми є банкрутами, бо все звозять з України неконтрольовано», — додав співорганізатор протесту.

Невдовзі на місце події приїхала поліція. Відтак менш ніж за пів години фермери розблокували залізницю.

Як повідомлялося раніше, на станції Дорогуськ протестувальники намагалися блокувати колії. Окрім того, вони перешкоджали руху пасажирського поїзда № 119 Київ—Хелм.

 

Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики

 

Читайте також