Новини, Перевезення

Понад 10 млн т вугілля навантажили на Придніпровській залізниці за 9 місяців

У січні—вересні регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» навантажила понад 10 млн т вугілля, з них більше 4,5 млн т — за час підготовки до нового опалювального сезону. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

За 9 місяців на Придніпровській навантажили 10 млн 288 тис. т вугілля, що на 1,5% перевищує відповідні показники 2020 року (10 млн 136 тис. т).

Із загального обсягу 4 млн 534 тис. т твердого палива придніпровські залізничники навантажили у червні—вересні — у ході підготовки до опалювального сезону 2021/2022 років. У перевезенні вугільних вантажів у цей період було задіяно 65,2 тис. вагонів.

«Основним відправником кам’яного вугілля у зоні діяльності залізниці є ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля». Найбільшими споживачами — енергетичні компанії та збагачувальні фабрики, розташовані у східних, західних та південних регіонах України. Серед них — Запорізька, Придніпровська та Криворізька ТЕС, що діють у регіонах, які регіональна філія обслуговує як перевізник», — уточнюється у повідомленні.

Нагадаємо, що за 9 місяців Південна залізниця навантажила втричі більше вугілля, ніж торік.

Читайте також