У листопаді на мережі головного перевізника країни-агресорки — РЖД — навантажили 94,2 млн т. Про це пише RAIL.insider із посиланням на інформацію холдингу.
На мережі РЖД у листопаді навантажили 94,2 млн т. Це на 1,5% менше, ніж за відповідний період торік.
За 11 місяців 2025 року залізницею відправили 1 млрд 21,3 млн т вантажів. Показник на 5,6% менше, ніж за аналогічний період минулого року.
«Під впливом зовнішніх негативних факторів загалом з початку року знизилося навантаження будівельних вантажів на 11%, чорних металів — на 17,4%, кам’яного вугілля — на 1,5%. У зв’язку із ремонтами на НПЗ поменшало відвантаження нафтових вантажів (–5,2%)», — зауважується у дописі.
Як повідомлялося раніше, на мережі РЖД навантажили 91,4 млн т вантажів у вересні.
Підписуйтесь на RAIL.insider у Viber — тут найактуальніші новини, відео та події залізничної галузі.












