Новини

У січні–квітні навантаження на мережі РЖД скоротилося на 1,9%

За чотири місяці поточного року навантаження на мережі головного перевізника країни-агресорки — ВАТ «РЖД» — скоротилося на 1,9%. Про це пише RAIL.insider із посиланням на інформацію холдингу.

За підсумками січня–квітня 2026 року навантаження на мережі РЖД становило 363,7 млн т (падіння — 1,9%).

Зауважується, що показник передусім зумовлений скороченням пред’явлення масових вантажів на тлі спаду активності у металургії, будівельному секторі та суміжних галузях.

Водночас у квітні обсяг навантаження на мережі становив 94,7 млн т. Зростання сягнуло 1,9%.

Ключовими драйверами зростання навантаження у квітні стали:

  • кам’яне вугілля (+9,4% до квітня торік);
  • зерно (зростання в 1,8 рази);
  • кольорова руда (+10%).

Як повідомлялося раніше, з початку року навантаження на мережі РЖД скоротилося на 3,1%.

Підписуйтесь на RAIL.insider у Viber і Telegram — тут найактуальніші новини, відео та події залізничної галузі.



Читайте також