Новини, Перевезення, Укрзалізниця

Понад 40 вагонів вугілля для «АрселорМіттал Кривий Ріг» доправлять новим маршрутом

Найближчим часом понад 40 вагонів вугілля для «АрселорМіттал Кривий Ріг» доправлять новим маршрутом. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу АТ «Укрзалізниця».

Зауважується, що постачання ключової для виробництва сировини раніше частково проходило через українсько-російський кордон, що неможливо за сьогоднішніх обставин.

«Працівники Укрзалізниці доставлять вантаж новим маршрутом, незважаючи на ризики обстрілів та атак з боку диверсійних груп. Компанія також зробить усе можливе, щоб убезпечити і залізничників: охорону потяга буде посилено, адже безпека працівників теж є важливим пріоритетом держави», — заявив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Якщо вчасно не доправити вугілля на комбінат, можуть зупинитися сталеплавильні печі. Для металургів це є ризиком технологічної катастрофи, якій необхідно запобігти.

«Це приклад ефективної та оперативної співпраці держави і бізнесу. Завдяки сприянню Укрзалізниці й нашої материнської компанії ми будемо забезпечені сировиною та зможемо зберегти виробництво в «АрселорМіттал Кривий Ріг», — стратегічному для української економіки підприємстві», — сказав генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо. — Подвиги українських залізничників дадуть змогу швидше відбудувати Україну після перемоги над загарбницькими військами. Дякуємо колегам за мужність та залізні нерви».

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця навантажила перші «воєнні» зерновози.

Читайте також