УЗА підтримує скасування для Укрзалізниці податку на землю — Микола Горбачьов
Інфраструктура, Новини, Перевезення

Попри колійні роботи, ситуація із перевезеннями зернових покращується — УЗ

Ремонтні колійні роботи на головному ходу ще тривають. Але ситуація з перевезеннями зернових у порти поліпшується. Так, на станціях Миколаїв-Вантажний і Жовтнева кількість вантажних вагонів скоротилася на 1 тис. одиниць. Про це під час щотижневої наради із представниками зернового ринку розповів директор Департаменту управління рухом АТ «Укрзалізниця» Володимир Рущак, передає Rail.insider.

За його словами, зараз колійне «вікно» триває на головному ходу, зокрема на дільниці Знам’янка—ім. Тараса Шевченка—Миронівка. «Це основний фактор, що стримує рух в бік одеський портів», — зауважив представник УЗ.

Колійні роботи завершаться 19 листопада. Наступний етап робіт на цій дільниці запланований з 22 листопада до ранку 25-го. Того ж дня та наступного колійники виконуватимуть виправку та рихтовку колії вночі.

За схожою схемою пройде і останній блок робіт на цій дільниці: з 29 листопада до ранку 2 грудня дільницю закриють, а 2 та 3 грудня триватимуть нічні «вікна».

Водночас у грудні заплановане довготривале «вікно» на дільниці Колосівка—Одеса, зокрема на перегоні Сербка—Раухівка. Потяги прямуватимуть однєю колією. «Це «вікно» вже матиме менший вплив на рух, але труднощі будуть, — зауважив Володимир Рущак та підсумував: — Колійні роботи триватимуть доти, доки дозволятиме погода».

Як повідомлялося раніше, два тижні поспіль ситуація із перевезеннями зернових залишалася напруженою.

Окрім того, матеріали для ремонту колійної інфраструктури компанія почала відвантажувати власним підприємствам у третій декаді жовтня.

Читайте також