Інфраструктура, Новини

Укрзалізниця оновила майже 1 тис. км колії

Наразі АТ «Укрзалізниця» оновило середнім ремонтом 730 км колій, капітально відремонтувало та реконструювало майже 252 км колій. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу товариства.

Компанія надолужує плани на 2021 рік з оновлення 1,1 тис. км колій: приблизно 300 км капітальним ремонтом і майже 800 км — середнім. Також буде виконано технічне переоснащення 282 комплектів нових стрілочних переводів, капітальним ремонтом відновлено 146 комплектів старопридатних стрілочних переводів та середнім ремонтом — 600 комплектів. Це дасть змогу гарантувати безпеку руху, забезпечити стабільні перевезення, пропускну спроможність дільниць і відміну попереджень про обмеження швидкості руху поїздів.

Матеріали для ремонту колійної інфраструктури компанія почала відвантажувати власним підприємствам у третій декаді жовтня. Це, зокрема, понад 10 тис. т рейок, 755 т накладок рейкових, 1105 т підкладок і запчастин до стрілочних переводів: рамні рейки — 863 шт., контррейкові рейки — 158 шт., хрестовини — 530 шт. Постачання цих матеріалів дало змогу АТ «Укрзалізниця» прискорити ремонт інфраструктури.

Крім того, Укрзалізниця активізувала роботу з відвантаження металопродукції для ремонту рухомого складу. Зокрема, підприємствам вже відвантажено понад 3 тис. бандажів для локомотивів та 11,1 тис. коліс суцільнокатаних. Також сформовано надійний запас дизельного пального, якого вистачить на 10—11 діб стабільної роботи товариства.

За словами члена правління АТ «Укрзалізниця» Ореста Логунова, впродовж місяця відновило ритмічне постачання матеріалів для стабільного функціонування та виконання ремонтних робіт. Завдяки зниженню вартості продукції за чинними договорами й уторгуванню ціни під час аукціонів вдалося зекономити приблизно 230 млн грн.

Як повідомлялося раніше, половина колій УЗ потребують ремонту.

Читайте також