Новини, Порти

Порт Ніка-Тера встановив новий рекорд з оборобки вагонів

Порт Ніка-Тера за добу прийняв 432 залізничні вагони. Це на 9% більше за максимальний показник у вересні, коли за день було оброблено 397 вагонів, передає Rail.insider із посиланням на пресслужбу стивідора.

За 10 місяців 2021 року порт Ніка-Тера перевалив понад 6 млн т вантажів та обробив 371 судно. Загалом у 2020 році термінал прийняв 409 суден, перевантаживши 7,380 млн т вантажів.

«Збільшення швидкості обробки залізничних вагонів — результат реалізації Програми збільшення пропускної спроможності порту. Ми й надалі плануємо динамічно розвиватися, збільшуючи швидкість та якість обробки вантажів. Поліпшення взаємодії порту та залізниці було та залишається одним із пріоритетних напрямів нашої стратегії», — наголосив очільник порту Ніка-Тера Алім Агакішиєв.

Також стивідор планує вдосконалювати бізнес-процеси. «Наприклад, порт постійно працює над швидкістю оформлення необхідної документації. Нещодавно було оптимізовано всю процедуру отримання залізничних накладних та залізничних посвідчень на якість вантажу. Образно кажучи, ми рухаємося від старого «аналогового» до «цифрового» обслуговування», — сказав керівник.

Читайте також