Порти, Новини

Прокуратура оголосила підозру одному з начальників Конотопської дистанції

Правоохоронці вручили підозру одному з начальників виробничого підрозділу Конотопська дистанція колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця». Про це повідомив Офіс Генерального прокурора.

Підозру вручили за фактом службового підроблення та замаху на заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах ( ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 191 КК України).

За версією слідства, чоловік заволодів понад 1,4 млн грн на ремонті електрогенераторів. За даними слідства, упродовж 2018 – 2019 років службовець за попередньою змовою з групою осіб підписав підроблені акти виконаних робіт щодо капітального ремонту 62 електрогенераторів, хоча насправді такі роботи не виконувалися.

У подальшому посадовець замовив 62 нових електрогенератори китайського виробництва загальною вартістю понад 1,4 млн грн, які не відповідають технічним характеристиками тих електрогенераторів, щодо яких планувався капітальний ремонт.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління Нацполіції України.

Нагадаємо, 2 червня слідчі Нацполіції повідомили про підозру службовцю відокремленого підрозділу АТ «Укрзалізниця» у привласненні 750 тисяч гривень державних коштів.

Підозрюваний — посадовець одного зі структурних підрозділів Південно-Західної залізниці АТ «Укрзалізниця». За інформацією слідчих він склав відповідні документи щодо виконання будівельних робіт у приміському вокзалі ст. «Київ-Пасажирський» із фіктивною фірмою.

Читайте також