Новини, Події, Укрзалізниця

Прокуратура проводить обшуки у Південно-Західній залізниці

Святошинська окружна прокуратура міста Києва проводить обшуки у службових приміщеннях регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та в офісних приміщеннях підрядної організації, в межах кримінального провадження за фактом заволодіння бюджетними коштами. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури.

«У ході досудового розслідування встановлено, що між регіональною філією «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та підрядним товариством було укладено договір щодо виконання будівельно-монтажних робіт з реконструкції трансформаторної підстанції на станції Київ-Товарний», — зазначається у повідомленні.

Та попри встановлені факти невідповідності обладнання і виконаних робіт робочому проєкту, посадові особи Південно-Західної залізниці підписали акти приймання виконаних будівельних робіт, в які були внесені завідомо неправдиві відомості. Зокрема, встановлено, що поставлене електрообладнання не відповідає робочому проєкту і його вартість завищена на понад 400 тис. грн.

Сьогодні, 7 жовтня, на підставі ухвали суду в офісних приміщеннях регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та підрядного підприємства розпочато обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення.

«Слідчі дії проводяться за сприяння апарату директора з економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця», — уточнюють у пресслужбі.

Як повідомлялося раніше, працівники Південно-Західної залізниці намагалися привласнити 3 млн грн.

Читайте також