Новини

Придніпровська залізниця підписала понад 90% договорів щодо компенсації перевезення пільговиків

Для своєчасного та повного відшкодування витрат на соціальні перевезення в приміському сполученні у першому півріччі Придніпровська залізниця уклала 52 угоди з 57 запланованих, або понад 90%. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу регіональної філії.

У повідомленні зазначається, що у першому півріччі 2021 року регіональна філія «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезла 3 млн 154 тис. пасажирів, з яких 589 тис. осіб (18,6%) — це пільговики. За перевезення пільгових категорій пасажирів з місцевих бюджетів у першому півріччі 2021 року Придніпровській залізниці компенсовано майже 3 млн 228 тис. грн, що становить 26,5% від фактично нарахованої суми.

Для своєчасного та повного відшкодування витрат на соціальні перевезення в приміському сполученні залізничники проводять роботу з місцевими держадміністраціями щодо укладення відповідних договорів. У першому півріччі підписано 52 такі договори з 57 запланованих, або понад 90%.

Зокрема, міські ради Павлограда, Запоріжжя, Марганця, Мелітополя, Синельникового, сільських рад Божедарівки і Червоногригорівки щомісячно відшкодовують залізниці її витрати на пільгові перевезення у приміському сполученні.

Тривалий час не вдається налагодити діалог із Дніпровською міською радою, яка лише у 2021 році заборгувала залізниці понад 3 млн грн компенсаційних сум. У таких випадках регіональна філія змушена вдаватися до позовної роботи.

Як повідомлялося раніше, Південній залізниці у першому півріччі компенсовано 15% за перевезення пільговиків.

Читайте також