Новини, Рухомий склад

Саболевський: Локомотиви General Electric виправдали себе за підсумками першого року експлуатації

Локомотиви виробництва General Electric повністю виправдали себе за підсумками першого року експлуатації в Укрзалізниці. Про це директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики АТ «Укрзалізниця» Антон Саболевський пише у своїй колонці на порталі «БізнесЦензор».

«Нові локомотиви GE удвічі продуктивніші від старих тепловозів, на 20% більш економічні за витратами пального і на 70% — за показником витрати мастила. Тому рішення про закупівлю наступної партії тепловозів GE ухвалювалося на основі реальних показників їхньої роботи на українських залізницях», — сказав він.

Нагадаємо, 23 лютого 2018 року було підписано договір постачання тепловозів між АТ «Укрексімбанк» та GE та договір фінансового лізингу між ПАТ «Укрзалізниця» і АТ «Укрексімбанк» щодо 30 тепловозів виробництва GE, які почали працювати на українській залізниці вже у 2019 році.

Крім того, Укрзалізниця, Міністерство інфраструктури України та компанія Wabtec (GE Transportation) 30 грудня 2019 року підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає посилення спільної роботи для укладення договорів щодо поставки ще 40 нових локомотивів серії TE33AC, вироблених General Electric, та надання послуг з технічного обслуговування для 70 таких локомотивів.

Читайте також