Міжнародні новини, Новини

РФ продовжує скорочувати виробництво рухомого складу

Обсяг виробництва залізничного рухомого складу у РФ продовжує знижуватися. Про це пише Rail.insider із посиланням на дані Rollingstock.

За інформацією видання, у серпні випущено 3,7 тис. вантажних вагонів, що на 34,6% нижче показників серпня 2021 року.

Загалом упродовж восьми місяців у країні-агресорці побудували 31,9 тис. вантажних вагонів. Це на 20,1% менше, ніж за відповідний період торік. Із них:

  • 15,6 тис. піввагонів (+1,3%),
  • 2,9 тис. цистерн (–31,2%),
  • 8,4 тис. платформ (–41%).

У виробництві локомотивів трохи інша ситуація. Зокрема, у січні–серпні побудовано 200 магістральних електровозів (+14,9% до аналогічного періоду торік). Із них у серпні — 25 одиниць (–7,4% до серпня 2021-го). Водночас магістральних тепловозів випущено 121 секцію (–17,1%), а в серпні —  22 секції (+4,8% до 2021).

Також з початку року побудовано 172 маневрові тепловози (–2,8% до січня–серпня 2021-го). У серпні випуск зріс у 2,2 раза щодо аналогічного місяця торік і становив 26 машин.

Як повідомлялося раніше, виробництво вагонів у РФ скоротилося в липні на 26%.



Читайте також