Міжнародні новини, Новини

Stadler поставить 16 електровозів до Португалії

Португальський логістичний оператор Medway 19 листопада у Лісабоні уклав контракт із компанією Stadler на виробництво та поставку 16 шестивісних електровозів Euro6000 для колії 1435 мм. Про це пише Rail.insider із посиланням на zdmira

Локомотив Euro6000 потужністю 6 МВт може працювати на електрифікованих лініях, як на постійному струмі напругою 3 кВ, так і на змінному (25 кВ, 50 Гц). Його виробництво буде налагоджено на заводі Stadler в іспанському місті Альбушек (провінція Валенсія). Локомотиви планується використовувати на мережі залізниць країн Піренейського півострова — Португалії та Іспанії — для тяги вантажних поїздів підвищеної маси та довжини. Їхні поставки намічені на кінець 2023—початок 2024 років.

Електровоз Euro6000 масою 121 т розрахований на максимальну швидкість руху 160 км/год. В експлуатації у оператора Medway вже перебуває тяговий рухомий склад виробництва Stadler — п’ять тепловозів з електричною передачею Euro4000.

Також під час підписання контракту в Лісабоні було оголошено про домовленість Medway зі словацькою вагонобудівною компанією Tatravagónka на закупівлю 113 вантажних вагонів.

Як повідомлялося раніше, Stadler розпочав поставки перших гібридних локомотивів до Туреччини.

Читайте також