Увечері 13 лютого на станції Прилуки загорівся дизель-потяг. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію Департаменту із питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації.
Інцидент стався о 22:58. Загоряння виникло у дизель-поїзді ДР1А-212/255 сполученням Гребінка—Прилуки у межах залізничної станції Прилуки Полтавської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південна залізниця».
«Вогнем пошкоджено електрообладнання та внутрішнє облицювання кабіни машиніста. Причина пожежі встановлюються», — наголошується у дописі.
Як повідомлялося раніше, 2 лютого на Полтавщині горів тепловоз.
Фото ілюстративне













