Обсяг експорту зернових залізницею у травні зріс на 2%. Про це йшлося під час онлайн-наради представників АТ «Укрзалізниця» з учасниками аграрного ринку 28 травня, пише RAIL.insider.
За 26 діб травня залізницею перевезено на експорт 2 млн 366 тис. т зернових вантажів. Це на 2,1 перевищує показник аналогічного періоду квітня.
У напрямку портів транспортовано 92% із зазначеного обсягу. Ще 8% — через західні прикордонні переходи.
Загалом за 26 діб травня залізницею перевезено 2 млн 604 тис. т збіжжя. Показник перевищує обсяг минулого місяця на 0,6%.
Середньодобовий обсяг навантаження за звітний період становив 90,4 тис. т. Це на 3,8% більше, ніж у квітні 2026 року.
Як повідомлялося раніше, на понад 6% зріс обсяг навантаження зернових на залізничній мережі України.
Підписуйтесь на RAIL.insider у Viber і Telegram — тут найактуальніші новини, відео та події залізничної галузі.













