Новини, Перевезення

Україна з початку нового сезону експортувала перший мільйон тонн зернових

Від початку нового 2020/2021 маркетингового року (МР, липень-червень) Україна експортувала 1,114 млн тонн зернових і зернобобових. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” з посиланням на інформаційно-аналітичний портал АПК.

На 24 липня 2020 року експортовано 412 тис. тонн пшениці, 396 тис. тонн кукурудзи й 301 тис. тонн ячменю, а також 12,3 тис. тонн борошна.

Нагадаємо, минулого маркетингового року Україна експортувала рекордні 57,2 млн тонн зернових, зернобобових і борошна, що на 13,5% перевищує показник попереднього МР.

Раніше в.о. голови правління Перевізника Іван Юрик заявляв, що у поточному маркетинговому році (20/21) Укрзалізниця готова перевезти 60% зерна.

 



Читайте також