У вівторок, 22 листопада, українські залізничники проведуть традиційні онлайн-наради зі своїми колегами з Румунії, Молдови та Угорщини. Про це Rail.insider повідомили в Укрзалізниці.
Конференція в онлайн форматі із перевізниками Румунії та Молдови розпочнеться о 14:00 (посилання тут).
А питання покращення пропускної спроможності на кордоні з Угорщиною обговорюватимуть о 15:30 (посилання тут).