Інтерпайп поставить УЗ бандажі залізничні колеса на майже 180 млн грн
Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця скасувала тендер щодо закупівлі 55 тис. коліс на 1,9 млрд грн

Оголошений наприкінці травня тендер щодо закупівлі 55 тис. коліс на потребу до 2022 року не відбувся — на торги не зайшли учасники. Про це відомо з порталу публічних закупівель ProZorro.

Нагадаємо, що орієнтовна вартість закупівлі становила 1,9 млрд грн. Водночас філія “Центр забезпечення виробництва” оголосила торги щодо закупівлі 20 400 бандажів на орієнтовну суму 505 млн грн. Такі великі обсяги закупівлі мали б забезпечити потребу Товариства до 2022 року.

Проте вже у липні обидві закупівлі були призупинені, а згодом скасовані. Спочатку Перевізник скасував закупівлю бандажів, причиною такого рішення тендерного комітету є службова записка відділу металопродукції УЗ. Тепер же скасували й закупівлю коліс.

Зауважимо, що раніше в соцмережах був поширений витяг з протоколу щодо відміни правлінням Перевізника рішення про закупівлю бандажів та коліс на потребу до 2022 року. Однак офіційно про це в УЗ не повідомляли.

Нагадаємо, 30 липня Укрзалізниця оголосила два тендери щодо придбання роздільних скріплень та клем на загальну суму 112,523 млн грн.

Читайте також