Укрзалізниця запросила клієнтів обговорити новий договір 
Укрзалізниця, Новини, Новини бізнесу, Перевезення

Укрзалізниця внесла зміни в договір про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом

Укрзалізниця внесе зміни до договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом. Відповідне рішення було прийнято 30 грудня на засіданні правління. Цього дня нову редакцію договору було й оприлюднено.

Відтак у документі з’явився новий додаток 1-9 «Умови надання послуги перевезення з узгодженими строками та обсягами у власних вагонах перевізника за результатами електронних торгів (аукціону)».

З текстом додатку 1-9 до договору можна ознайомитися ТУТ:

Новий додаток 1-9 «Умови надання послуги перевезення з узгодженими строками та обсягами у власних вагонах перевізника за результатами електронних торгів (аукціону)» до договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом затверджено з метою забезпечення стабільного рівня перевезень у вагонах перевізника з прогнозованою вартістю послуг за використання вагонів перевізника, отримання можливості прогнозування доходів, застосування більш гнучких підходів до організації перевезень з узгодженим строком та обсягом, забезпечення прозорості у визначенні розміру ставки плати за використання вагонів перевізника”, – переконані в УЗ.

В УЗ зазначили, що поява нового додатку зможе надати нові переваги. А саме :

  • фіксована вартість ставки послуги за використання вагонів перевізника;
  • прозора система визначення переможця за результатами проведення електронних торгів при продажі послуг з використання вагонів перевізника із застосуванням електронної торгової системи «ProZorrо.Продажі»;
  • можливість узгодження відхилень щодо обсягу місячних замовлень вагонів перевізника (коефіцієнт волатильності) та права замовника коригувати замовлення в межах коефіцієнту волатильності;
  • разове відтермінування початку строку надання послуги, визначений у Протоколі електронних торгів (аукціону), але не більше, ніж 3 (три) календарних місяці включно.

30.12.2020 було оприлюднено нову редакцію договору про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом з урахуванням зазначених змін. Ознайомитися з документом можна ТУТ.

Додаток 1-9 набуває чинності з 30.01.2021, але відповідно до умов третього абзацу п. 9.4. договору існує можливість вступу в дію додатку 1-9 цього договору раніше, ніж 30 календарних днів. А саме, в окремих випадках, за заявою замовника допускається вступ в дію змін до договору раніше, ніж визначено вище. У такому разі участь замовника у відповідних торгах (аукціоні) прирівнюється до заяви згідно з третім абзацом пункту 9.4 договору та розглядається як згода на вступ у дію Додатку 1-9 до договору раніше, ніж визначено вище.

Нагадаємо, УЗ запроваджує нову послугу перевезення з узгодженими строками та обсягами на 1 або 3 роки

Читайте також