Укрзалізниця, Новини

УЗ оголосила про запровадження нової послуги перевезення з узгодженими строками та обсягами на 1 або 3 роки

AT «Укрзалізниця» запроваджує новий продукт – послуги перевезення з узгодженими строками та обсягами у власних вагонах Перевізника із застосуванням ETC «ProZorro.Продажі». Про це повідомили на телеграм-каналі філії ЦТЛ.

Аукціони будуть проходити з пониженням ціни (голландський аукціон). Зазначено, що наразі проєкт стартує для піввагонів. Проєкт реалізовується на строк один або три роки, починаючи від січня 2021 року. Мінімальна ставка за використання – 480 грн.

 

Нову редакцію Договору про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом з урахуванням зазначених змін уже оприлюднено.

Оголошення щодо продажу послуги із використання вагонів буде публікуватися на офіційному сайті філії «ЦТЛ» вкладка ProZorro.Продажі або за посиланням.

Нагадаємо, раніше директор департаменту комерційної роботи УЗ Іван Хоряков заявляв, що в компанії не планують переглядати ціну в довгострокових договорах за використання зерновозів та піввагонів через падіння ціни на ринку. Проте допустив, що в наступному році цей договір стане більш гнучким.

Читайте також