Новини, Рухомий склад

Укрзалізниця визначила постачальників запчастин для вагонів на 423 млн грн

ТОВ «Азовмаш» і ТОВ «Азот-Імпекс» виграли два аукціони на поставку АТ «Укрзалізниця» запчастин для вантажних вагонів загальною вартістю 423,4 млн грн. Про це пише Rail.insider із посиланням на gmk.center

Так, філія «Центр забезпечення виробництва» УЗ обрала переможців у тендерах із закупівлі такої продукції:

балка надресорна — 1496 одиниць, рама бокова — 3144 одиниць; ТОВ «Азот-Імпекс» за 211,7 млн грн;

балка надресорна — 1496 одиниць, рама бокова — 3144 одиниць; ТОВ «Азовмаш» за 211,7 млн грн.

В аукціонах компанії-переможці змагалися між собою.

Тепер тендерна комісія має перевірити підприємства-переможці на відповідність усім критеріям та укласти контракт на поставку продукції. Кінцевий термін поставки — 31 грудня 2021 року.

ТОВ «Азовмаш» — найбільше машинобудівне підприємство України, засноване у 1958 році на базі машинобудівних цехів Жданівського металургійного заводу ім. Ілліча. Спеціалізується на виробництві залізничних цистерн, металургійного устаткування, портових і промислових кранів, а також теплопровідних труб.

ТОВ «Азот-Імпекс» займається виробництвом залізничних локомотивів і рухомого складу. Підприємство діє з 2017 року. Другорядні види діяльності — виробництво і продаж добрив, хімічних продуктів тощо.

Як повідомлялося раніше, тендер на поставку АТ «Укрзалізниця» майже 44 тис. т рейок на суму 1,5 млрд грн виграла компанія «Метінвест-СМЦ».

Читайте також