Новини, Укрзалізниця

Укрзалізниця зменшить споживання електроенергії

Укрзалізниця зменшить споживання електроенергії за рахунок перегляду графіка руху приміських електропоїздів. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію товариства.

Укрзалізниця впродовж червня тимчасово корегує графіки руху 74 приміських електропоїздів по всій Україні. Зміни не стосуватимуться критично важливих електричок, які забезпечують підвіз населення до роботи та зворотно.

Тобто деякі поїзди тимчасово не будуть курсувати, а деякі змінять періодичність або їм буде обмежено маршрут. Але Укрзалізниця докладе максимальних зусиль, щоб зберегти залізничне сполучення між усіма населеними пунктами. Перші зміни в розкладі відбулися вже з 7 червня на окремих напрямках Львівської та Придніпровської залізниць. Пізніше відповідні зміни будуть запроваджені на Південно-Західній та Південній залізницях.

Як повідомлялося раніше, АТ «Укрзалізниця» планує будівництво газової генерації потужністю 250 МВт.



Читайте також