Інфраструктура, Новини, Укрзалізниця

Упродовж року визначать маршрут для залізничної вітки на Луганщині

Маршрут для будівництва залізничної лінії на Луганщині буде визначений упродовж року. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Цей проєкт має важливе значення для економіки Луганської області, він включений до Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей», — зазначив заступник міністра Вячеслав Шаповалов.

Наразі вже обрано генерального проєктувальника — Харківський проєктно-вишукувальний інститут об’єктів транспорту. Він виготовлятиме техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) будівництва залізничної лінії, яка з’єднає дільницю Лантратівка—Кіндрашівська-Нова із залізничною мережею України.

Підготовка ТЕО триватиме рік і здійснюватиметься у два етапи:

  • проведення дослідження та визначення оптимального маршруту будівництва;
  • підготовка обґрунтування для обраного варіанта маршруту будівництва.

Крім того, Вячеслав Шаповалов звернувся до представників Луганської обласної державної адміністрації та Укрзалізниці з проханням посприяти швидшому отриманню інформації, необхідної для підготовки будівельних робіт.

«Повернення дільниці до залізничної мережі дасть змогу відновити пасажирські й вантажні перевезення у Луганській області, зменшити витрати підприємств на транспортування продукції та сировини, підвищити надійність енергопостачання півдня Луганської області і знизити навантаження на мережу автомобільних доріг Луганщини», — наголошується у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, на Луганщині збудують нову залізничну лінію: уже розробляють ТЕО.

Читайте також