Новини

УЗ має інвестувати у локомотиви, — результати опитування

Останнім часом у залізничній галузі активно обговорюються теми щодо укладеної угоди з Alstom про придбання 130 електровозів та програми  оновлення вагонного парку. Хтось підтримує такі новації, хтось, навпаки, критикує, зауважуючи, що кошти насамперед необхідно вкладати у зношену інфраструктуру. Rail.insider у своєму Telegram-каналі провів опитування «Як ви вважаєте, на що Укрзалізниці, в першу чергу, потрібно спрямувати своє фінансування?».

Серед варіантів для обрання були такі: вагони; локомотиви; інфраструктура; зарплати станційних працівників, локомотивних бригад або своя відповідь.

Загалом проголосувало 297 осіб. Левова частка респондентів (42%) вважає першочерговим вкладання коштів у тяговий рухомий склад. Зарплати посіли друге місце із показником 27%. Майже стільки ж набрала інфраструктура — 24%. А от за вагони свій голос віддали лише 15 учасників опитування (або 5%).

Один із респондентів залишив цікавий коментар (мовою оригіналу):

Як повідомлялося раніше, Rail.insider провів на своєму Telegram-каналі опитування щодо заборони подовження строку служби вагона після вичерпання нормативного строку експлуатації.

Читайте також