Міжнародні новини, Новини, Перевезення, Укрзалізниця

УЗ обмежує перевезення до Молдови, Румунії та Угорщини

Укрзалізниця запровадила конвенції на перевезення до Молдови, Румунії та Угорщини. Про це пише Rail.insider із посиланням на сайт Укрзалізниці.

Обмеження щодо доправлення зернових вантажів і насіння почали діяти 4 травня та стосуються перевезень у напрямку прикордонних переходів з Румунією: Вадул-Сірет (до зони С порту Констанца), а також Дяково. Зауважується, що «забороняється приймання до перевезення вагонів для перевізника АО ГФР».

Із 5 травня почали діяти конвенції щодо перевезень у зерновозах філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця». Наразі ними заборонено транспортувати вантажі до Молдови та Румунії через прикордонні переходи Могилів-Подільський, Вадул-Сірет і Сокиряни. Окрім того, таке ж обмеження стосується відправлень у напрямку станцій Рені та Рені-Порт.

«На мережі у напрямку цих станцій перебуває орієнтовно 5,5 тис. завантажених зерновозів (майже 70% із них — це вагони ЦТЛ). Зараз вживаємо заходів, щоб розвантажити стики», — пояснив ситуацію під час онлайн-наради із представниками агроринку 5 травня заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Ще одна конвенція почне діяти 7 травня та стосуватиметься усіх перевезень до Угорщини.

Зауважимо, що дати скасування обмежень наразі не уточнюються.

Читайте також