Новини, Укрзалізниця

УЗ оновила 10 електропоїздів для Kyiv City Express

Укрзалізниця 4 серпня презентувала десятий оновлений електропоїзд, який буде використовуватися для пасажирських перевезень на маршруті Київської кільцевої електрички. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу АТ «Укрзалізниця».

Зауважується, що відтепер пасажирів будуть обслуговувати лише поїзди, які пройшли модернізацію.

Цей рухомий склад — інклюзивний, призначений для зручного перевезення пасажирів із дітьми, людей з інвалідністю, велосипедистів, має зручні оновлені сидіння. Окрім того, в останніх моделях внесено зміни за відгуками пасажирів. Наприклад, тримачі для велосипедів тепер обладнані спеціальними м’якими накладками.

«Для нас було важливо з першого дня запуску кільцевої електрички покрити її повністю оновленими електропоїздами. Зараз презентуємо новий поїзд, який вийшов буквально сьогодні з ремонту. Ми хочемо дати людям розуміння, що Kyiv City Express — це стандарт якості. Це надійність — на кільці й на всіх подальших маршрутах. Це не точкові зміни, а системні. Зараз, коли люди повертаються до столиці з-за кордону, ми хочемо дати їм справді нову якість сервісу», — розповів голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Квитки на поїзди Kyiv City Express доступні онлайн — у чатботі Укрзалізниці в усіх месенджерах.

Нагадаємо, що у квітні УЗ модернізувала електричку для кільцевого маршруту у Києві.

Читайте також