Новини, Перевезення, Укрзалізниця

УЗ проведе нараду щодо перевезень вантажів у рефрижераторних секціях

АТ «Укрзалізниця» планує провести онлайн-нараду щодо організації перевезень вантажів у вагонах у складі рефрижераторних секцій. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію філії «Центр транспортної логістики» товариства.

Zoom-конференція має розпочатися о 15:00 7 вересня.

«Під час наради будуть обговорені логістичні тонкощі перевезень вантажів у рефрижераторних секціях. Будуть порушені питання щодо робочого парку рефрижераторних секцій та наявності вантажної бази для здійснення таких перевезень», — пояснили у ЦТЛ.

Долучитися до заходу можуть усі охочі за посиланням.



Читайте також