Новини, Перевезення, Укрзалізниця

УЗ вводить дві конвенції у напрямку прикордонного переходу Вадул-Сірет

Укрзалізниця запроваджує додаткові два обмеження на вантажні перевезення у напрямку прикордонного переходу з Румунією — Вадул-Сірет. Про це йшлося під час онлайн-наради із представниками аграрного ринку 9 червня, передає Rail.insider.

Попри вже запроваджені конвенційні заборони щодо вантажних перевезень у напрямку прикордонного переходу Вадул-Сірет ситуація залишається дуже складною. Тож Укрзалізниця запровадила ще дві конвенції.

Одне з обмежень почало діяти 9 червня та стосується транспортування усіх вантажів колією 1520 мм для отримувача Transylvania Invest SRL. Друге ж набере чинності 10 червня та поширюватиметься на всі вантажі у власних зерновозах, окрім ЦТЛ, за умови перестановки рухомого складу на євроколію (1435 мм).

Заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов пояснив причину запровадження другої заборони. Вона зумовлена тим, що наразі майже 1 тис. візків для перестановки рухомого складу на євроколію (1435 мм) перебуває у Румунії та Молдові. Тож в Україні їх значно бракує.

Як повідомлялося раніше, із 4 червня почали діяти дві конвенційні заборони щодо вантажних перевезень до Румунії.

Читайте також