Новини, Перевезення

УЗ забезпечує лише третину заявок на перевезення зерна у вагонах ЦТЛ

АТ «Укрзалізниця» станом на 11 листопада виконала лише 28% заявок на перевезення зернових вантажів у вагонах філії «Центр транспортної логістики». Як повідомляє Rail.insider, про це свідчить довідка, розміщена на офіційному сайті компанії.

Згідно з нею, виконання заявок на навантаження за добу загалом по мережі становить 28%. При замовленні на 1222 зерновози ЦТЛ навантажено лише 340. Це менше за середньодобовий план (532 вагони). При цьому відсоток навантаження наростаючим підсумком з початку місяця дорівнює 41%.

Найбільше заявок на вагони надійшло на Південно-Західній та Південній залізницях. Тут також спостерігається найменший відсоток виконання заявок. Найгірша ситуація на Південній залізниці, де рівень забезпечення вагонами становить лише 10%.

Ситуація різна в розрізі дирекцій. Так, найгірша ситуація по Київській дирекції (1%), тоді як, наприклад, по Жмеринській дирекції забезпечено понад половину заявок.

Дещо краща ситуація із задоволенням заявок клієнтів на Одеській та Донецькій залізницях.

Наразі в робочому парку ЦТЛ нараховується приблизно 7 тис. зерновозів. Із них 500–600 вагонів (останнім часом і значно більше) успішно розігруються на щоденних аукціонах на право користуванням рухомим складом у системі ProZorro.

Як повідомлялося раніше, ситуація із перевезеннями зернових залишається напруженою. Наразі на мережі Укрзалізниці приблизно 50 покинутих і 250 тимчасово затриманих поїздів. Це на 20 більше, ніж тиждень тому.

Читайте також